2018. gada sociālo tīklu lietotāju top 5

TOP SOC pētījums par sociālo tīklu kontu lietotājiem. Apskatīts TOP 5 četru platformu tīklos.


0

2018. gads ir bijis pilns ar jaunu saturu, influenceriem un pat influenceru biedrības atvēršanu. Instagram mūsuprāt ir bijis aktīvākais, bet nedrīkst arī aizmirst dažādus "beef" youtube sfērā. 

Twitteris ir palicis nemainīgs. "Īpašo" cilvēku platforma kur aprunāt skaļi notiekošo kā piemēram x-faktoru. 

Twitch latvijas pusē nemainīgi kluss. Tie, kas dabūjuši strike youtube kādu laiku pavadījuši twitch, bet kopumā bez lielām izmaiņām. 

TOP SOC topā apskatīsim visus TOP 5 esošos lietotājus pēc sekotāju skaita. 

Top 100 Twitch Lietotāji pēc Sekotājiem

Bilde no TOPSOC.lv

 1. Nils Ušakovs
 2. Artuss Kaimiņš
 3. Māris Zanders
 4. Jurģis Liepnieks
 5. Ēriks Stendzenieks

Šajā TOP 5 aktīvākais no visiem bijis Jurģis Liepnieks, īpaši vēlēšanu laikā. Viņam arī vidēji lielākās sekotāju izmaiņas. Atlikušajiem četriem aktivitāte ir diezgan vienāda un lielas izmaiņas mūsuprāt netiek gaidītas. 


Top 100 Twitch Lietotāji pēc Sekotājiem

Bilde no TOPSOC.lv

 1. misscoookiez
 2. sirfoch
 3. bizbony
 4. torikslv
 5. lagoragaming

Twitch ir Latvijā salīdzinoši mazāk zināmā platforma, lai latvieši būtu tur veiksmīgi nāksies tomēr saturu radīt angļu valodā. Mūsu TOP 2 arī ir aktīvākie Twitch lietotāji ar ļoti labu ikmēneša izaugsmi. bizbony ir salīdzinoši maz aktīvs un torikslv veido unikālāka veida saturu. lagoragaming ir vienīgā no šī topa kura veido saturu latviešu valodā. 


Top 100 Youtube Lietotāji pēc Abonentiem

Bilde no TOPSOC.lv

 1. FunFaceTV
 2. Evelina Parkere
 3. Uldons TV
 4. Sindijalo
 5. Laurlācis

Youtube platforma bija ļoti aktīva šajā gadā. Ir bijusi youtube kontu pārdošana, "youtube beef" un dažādi jauni censoņi ko skatīt 2019. gadā. FunFaceTV ir nemainīgi lielākais kanāls Latvijā, kas veido saturu latviešu valodā. FunFaceTV gan varētu nākties pamainīt saturu, ja stāsies spēkā Eiropas jaunākie noteikumi, bet ticam, ka puiši noteikti izdomās ko atraktīvu. Evelīna Pārkere un UldonsTV ir saņēmuši strauju izaugsmi pateicoties Evelīnas dokumentālajai filmai par UldonsTV. 


Top 100 Instagram Lietotāji pēc Sekotājiem

Bilde no TOPSOC.lv

 1. movieevelina
 2. alinakellerofficial
 3. intarsbusulis
 4. alishuksm
 5. katrinakarele

Apsveicam Evelīnu ar pirmo vietu Instagram. Apvienojot kopā ar Youtube viņai varētu būt lielākais "influencer" rezultāts savā auditorijā. alishuksm ir jaunākā no šī top 5 un ar to arī apsveicam. Katrīna Karele ir bijusi ļoti aktīva šajā gadā ar saviem Youtube video un veiksmīgi iekļuvusi TOP 5 instagram. 


Ar šo arī mēs noslēdzam 2018. gada TOP 5 sēriju. Turpināsim sekot izmaiņām un ziņot par lielākām izmaiņām, kas mūsuprāt būtu interesanti lasītājiem. 

P.S. TOPS ir sagatavots balstoties uz mums esošo informāciju un pievienotajiem kontiem. 

[zombify_post]


Like it? Share with your friends!

0
emix

0 Comments

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *